A BOSCO-IT CONSULITNG Bt. – aktuális állásajánlatai:

Online Marketing kolléga

Terület: Budapest, Országos

Feladatok:

  • Teljes körű online-offline marketing tevékenység
  • Tartalom készítés online és offline
  • Termékek kreatív szövegezése
  • Image tervezés kiadványokba, weboldalakra, landing felületeken és Social Media-ban.
  • Közösségi marketing eszközök folyamatos működtetése
  • Stratégia tervezés és brand hatékony építése
  • Meglévő marketing eszközök működtetése és finomítása
  • Új marketing eszközök keresése, javaslatok bevezetése
  • Marketingkommunikációs stratégia meghatározása az adott brand követelményeinek megfelelően
  • Termékek bevezetési projektek koordinálása marketing szempontból (stratégia, elemzés)
  • Statisztika és report készítés
  • Promóciós anyagok, prospektusok, marketing anyagok elkészítése vagy készíttetése

Elvárások:

  • Marketing területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Adwords szakértői ismeretek
  • Kézség nagyfokú kreativitásra
  • Eredményorientált
  • Üzleti szemlélet Online marketing eszközök használatában
  • Legyél kíváncsi és célod legyen a fejlődés, a tanulás.

Elvárt végzettség: Főiskola, szakirányú képzés

Elvárt nyelvismeret: Min. Angol középfok (írásban)

Foglalkoztatás jellege: Szabadúszó, alvállalkozói, alkalmazott, részmunka idő, projekt alapon (Nyitottak vagyunk a rugalmas időbeosztásra, mivel a kreativitáshoz idő kell)

Szükséges tapasztalat: 1év, ha nincs akkor legyél lelkes és legyen célod, akkor nálunk sok tapasztalatot gyűtjhetsz.

Jelentkezés : Önéletrajzodat és motivációs leveledet küldd az info@bosco-it.hu-ra.

Kiemelt ügyfélkapcsolati kolléga

Feladatok:

  • Meglévő partnerek aktivitásának fenntartása, növelése
  • Bejövő érdeklődések kezelése (ajánlatok kiadása, nyomon követése)
  • Telefonos és személyes kapcsolattartás szakmai kiállításokon
  • Konferenciákon való részvétel
  • Termékportfolió hatékony értékesítése

Elvárások:

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló munkavégzés
  • Kreatív gondolkodás
  • Jó kommunikációs készség
  • Gyors tanulás és problémamegoldás

Elvárt végzettség: Angol vagy Német (írásban vagy szóban középfok)

Foglalkozás jellege: Teljes munkaidő, alvállalkozói, szabadúszó, Részmunkaidő, Projektalapú

Szükséges tapasztalat: 1 év, de ifjú titánokat is szívesen látunk!